Luxury Apartments With Private Swimming Pool

  • The lagest option:
  • 6 gości
  • 3 łożka
  • 3 sypialni

Zlokalizowany zaledwie 1 km od Playa de Cabopino, Luxury Apartments With Private Swimming Pool Marbella oferuje pokoje z widokami na basen. Ten apartament oferuje bezpłatny prywatny parking na terenie oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi.

Ten apartament dysponuje miejscem do pobytu dziennego, balkonem i miejscem do siedzenia oraz takimi udogodnieniami jak zmywarka i klimatyzacja. Obiekt wyposażony jest w prysznic. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Luxury Apartments With Private Swimming Pool oferuje również solarium, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu.

Apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, piekarnik i zmywarkę do naczyń.

Plaża Cabopino leży w odległości 16 min pieszo, a Klub Golfowy Miraflores jest w 4 km od tego apartamentu. Klub Golfowy Calanova znajduje się w ciągu około 10 min jazdy samochodem od obiektu. Do Luxury Apartments With Private Swimming Pool z lotniska Malaga samochodem dojeżdża się w 34 minut.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Luxury Apartments With Private Swimming Pool Marbella
Studio Las Chapas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Las Chapas

370 m od nieruchomości
Apartment Caraibbeach
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment Caraibbeach

9.7
Wyjątkowy 7 opinii
389 m od nieruchomości
USD 113 USD 102
za noc
CasaDelSol-Marbella-Słońce,piasek,szmaragdowa woda
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

CasaDelSol-Marbella-Słońce,piasek,szmaragdowa woda

8.0
Bardzo dobry 8 opinii
448 m od nieruchomości
USD 288 USD 259
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    41 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Nurkowanie
    • Piesza turystyka
    • Jazda konna
    • Kort tenisowy
    • Pole golfowe
    • Wędkowanie

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Portiernia
    • Ochrona
    • Usługa zakupów spożywczych

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Park wodny
    • Słoneczny taras
    • Solarium
    • Kąpiel na świeżym powietrzu

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 18:00
    Wyjazd: od 07:00 do 10:00
    Numer licencjiESFCTU0000290280004612060000000000000000VUT/MA/154100,ESFCTU0000290280004612130000000000000000VUT/MA/154115,VUT/MA/15410,VUT/MA/15411
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Luxury Apartments With Private Swimming Pool można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Luxury Apartments With Private Swimming Pool pozwala na zwierzęta.
    • Czy Luxury Apartments With Private Swimming Pool posiada kuchnię?
      W Luxury Apartments With Private Swimming Pool goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, piekarnik i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    41 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Luxury Apartments With Private Swimming Pool Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij